.

.

.


Řízená socializace je takové učení se v kolektivu. Na louce je k dispozici kolektiv, který respektuje základní pravidla slušnosti a který je pro nováčky oporou, rozvíjí stálé členy a baví mazáky. (To platí pro čtyřnožce i dvounožce :-D.)  Štěňata se učí prvnímu sebeovládání, učí se různým hrám, kterými rozvíjejí svoje budoucí schopnosti... puberťáci se učí respektu a ohleduplnosti a občas pořádně vypustí páru se svými vrstevníky. Dospěláci se učí toleranci k omladině, učí se ale i nastavovat hranice nevhodnému chování a taky si jenom tak odpočívají a randí. 

Setkání různých ras pejsků, různých velikostí a různých věkových skupin je velmi přínosné pro "rozšíření psí slovní zásoby a slušného chování". Všechna setkání probíhají pod dohledem a nevhodné chování je korigováno, vhodné odměněno. Tím se velmi liší od náhodných kontaktů v parcích apod. Dbáme v první řadě na bezpečí a osobní pohodu všech.

Socializace se snoubí s dovednostmi získanými v pracovních speciálech. Všechny cviky uvádíme ve psím kolektivu do praxe. Takže se tím krásně zvyšuje spolehlivost. 


na socializaci 23.05.2024  od 17:00 jsou přihlášeni   

feny:  

psi: 


na socializaci 26.05.2024   od  9:00  jsou přihlášeni 

feny: 

psi: 


Pro jiné druhy setkání, nebo jiný termín, 

si můžete fialovým tlačítkem:


Vedlejším produktem je obvykle báječná atmosféra a dobrá nálada všech zúčastněných. Navíc vždy vznikají fotografie a videa, která jsou nám instruktážním materiálem, památkou a radostí. Všechny najdete v uzavřené skupině pro aktivní členy skupiny pejskowe na facebooku.


Pro vaše pejsky mám funkční a pěkné obojky, vodítka, pamlskovníky, pamlsky, hračky, náhubky za nízké ceny a spoustu dalších ověřených věcí do výbavy. Navíc umím vytvořit výhodný dárkový balíček. Základem by měla být nějaká super hračka (postupně fotím) nebo souprava obojek, vodítko, pamlskovník, případně souprava na úpravu drápků - bruska a kleštičky, barel na krmivo nebo misky se stojanem na pohodlné krmení, házedlo s míčky apod. K tomu podle přání přidáme nějaké drobnější předměty, pamlsky apod. a já navíc miláčkům dodám z lásky nějaký uzlík, pískátko apod. Také přidám plyšáčky (ti jsou ovšem většinou trošičku handicapovaní, škoda dávat pejskům na roztrhání nové, ty ať si užijí děti). V balíčkách nabízím ještě lepší ceny, než běžně. Slevy jsou většinou 10% nebo více. Využijte tuto možnost. Klidně spolu sestavíme i balíčky pro pejsky v rodině nebo pejsky kamarádů. Máte možnost stanovit rámec a cenu a nechat výběr na mě, nebo si přijeďte vybrat sami do Děčína. Kdo přijede, může vyzkoušet i nějaký obleček nebo postroj za fantastické ceny. 

Nově budou trička s potiskem za 440,- Kč, batůžky s potiskem za 260,- Kč a placky s potiskem za 110,- Kč.

Vybírejte například zde:

Pár postřehů o socializaci psů odjinud. A neb: stojí za přečtení: 


Turid Rugaas - konejšivé signály

Konejšivé signály jsou základem psí komunikace. Pojďme se dozvědět o těch nejdůležitějších a nejčastějších.

Konejšivé signály ještě jednou:

Tentokrát z jiného zdroje. Vyberte si, který článek je pro vás srozumitelnější.

Mýty kolem dominance

Opět jedno z často řešených témat. 


Herní styly aneb 

...jak se domluví šachista s fotbalistou

Luxusní "šlohnutej" rozhovor

"Neubližujte svým psům!" Uznávaná lékařka a psí psycholožka radí laskavost a trpělivost

Nebojte se, on je hodný

Jedna z nejčastějších, přitom velmi nežádoucích vět, kterou slýcháme na procházkách....