.
.
.

Základní informace, jak se připravit na setkání pejsků na louce v Růžové:

 1. Chystáte se mezi nás poprvé? Zapište se do  formuláře pro nováčky. Čerpám z něj základní informace o Vašem psovi.
 2. Kurzy nejsou časově omezené.  
 3. Setkávání je vhodné pro všechny pejsky. Malé i velké, štěňátka, dospěláky nebo aktivní důchodce. 
 4. Ofoťte očkovací průkaz psa a pošlete mi ho na e-mail: pejskowe@seznam.cz nebo whats app 604701313
 5. Setkávání a socializace probíhá organizovaně. Takže je třeba, aby každý dodržoval základní pravidla.
 6. Nikdo nekrmí žádného cizího psa. Pamlsky dáváme pouze svému psovi.
 7. NA KAŽDÉ SETKÁNÍ JE POTŘEBA SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT! Přihlášení je závazné. Přihlašovadla a podrobnosti najdete v záložkách SOCIALIZACE nebo VÝCVIKOVÉ SPECIÁLY, podle toho, jakou aktivitu hledáte. Zvažujte svoje přihlášení i s ohledem na předpověď počasí. Já jsem pro Vás a Vaše pejsky k dispozici vždy. V dešti i v jiné nepohodě.

 8. Změny v přihlášení později, než 20 hodin před začátkem, jsou zpoplatněné podle ceníku !!!
 9. Plaťte NEPRODLENĚ PO SETKÁNÍ na účet uvedený v ceníku nebo na úvodní straně. Napište do poznámky VŽDY JMÉNO PSA A DATUM SETKÁNÍ.
 10. Nekrmte psa před setkáním. Dospělé psy nejméně 8 hodin, štěňata tak 4 hodiny.
 11. Vezměte s sebou do pamlskovníku, ledvinky, taštičky nebo do kapsy pamlsky. Připravte si doma malé kousky. Připravte si vždy různé druhy, různé hodnoty. Pro některé pejsky jsou vhodné i hračky.
 12. Psa vybavte normálním, pevným obojkem a normálním vodítkem. (Vezměte s sebou tu výbavu pro psa, kterou máte doma. Na louce se podíváme na její vhodnost - šňůru, náhubek, postroj apod.)
 13. Vozte s sebou pro psa misku a vodu v lahvi.
 14. PARKOVÁNÍ - Auty parkujte co nejblíže k sobě!!! a to pouze na zpevněném povrchu. Není-li místo kolmo k cestě, zůstaňte na cestě, ale nejezděte koly do trávy.
 15. Na louce udržujte 100% pořádek. Neodhazujte na parkovišti, prosím ani nedopalky cigaret.
 16. KAŽDÉ hovénko po svém pejskovi na louce zakryjte dostatečným množstvím natrhané trávy a zašlapte do země, aby jej nikdo nenašlápl a aby se mohlo co nejrychleji rozložit a stát se součástí přírody. (V zimě zaházejte dostatečným množstvím sněhu a zašlapte.)
 17. POZOR ! DŮLEŽITÉ ! Respektujte osobní prostor psů. Nepouštějte svého psa ke psům, které spolehlivě neznáte! Nesahejte na psy, které neznáte. Míjejte se s ostatními v dostatečné vzdálenosti! Obzvlášť na parkovišti u aut se zbytečně nezdržujte a nepřekážejte si vzájemně. Pokud Vám někdo překáží, upozorněte ho slušně, ať vám udělá prostor.

SOCIALIZACE

Procházky střídáme s krátkými pracovními úseky tak, aby se naši psíci správně vyladili, potrénovali a užili si kamarády. Trénuje se přivolání, práce s vodítkem, případně potkávání lidí a potkávání dalších psů, podle vašich potřeb. Dodržujeme přestávku, kdy jsou psi umístěni do auta, aby na auto uvykli a aby si odpočinuli od páníčků a páníčci od psů :-D. Je možné se přihlásit jenom na jednu hodinu, ale mnohem užitečnější je, když si uděláte více času.

VÝCVIKOVÉ SPECIÁLY

Dvouhodinové, monotématicky zaměřené setkání v omezeném počtu psů. Nejčastějším tématem je přivolání nebo práce na vodítku. Ale v období pěkného počasí je škála širší (například vyhledávání, potkávání na vodítkách apod.). Teoretický výklad ihned uvádíme do praxe. Omezený počet pejsků je sestaven tak, aby se každý učil nejenom se svým psem, ale i prací druhého. Psi jsou pro sebe vzájemně rušivým elementem, ale mohou být i odměnou. O přestávkách je možné proběhnutí. Pracujeme ideálně metodou pozitivního posilování (tedy bez korekcí).

INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

Pro ty, kdo potřebují více informací, než se s pejskem vydají do psího kolektivu. Pro ty, jejichž psi se neumí setkávat s ostatními zvířaty nebo lidmi. Pro ty, kdo chtějí řešit konkrétní problém. Pro ty, kdo se nemohou časově přizpůsobit. Individuální konzultace mohu přizpůsobit Vašim časovým možnostem. K setkání je k dispozici oplocená zahrada. 

Výjimečně v případě potřeby mohu navštívit Vaši domácnost.