.
.
.

Základní informace, jak se připravit na setkání pejsků na louce v Růžové:

 1. Chystáte se mezi nás poprvé? Zapište se do  formuláře pro nováčky. Podle něj připravuji plán.
 2. Ofoťte očkovací průkaz psa a pošlete mi ho. Může použít tlačítko zde pod textem, e-mail, WhatsApp.
 3. Setkávání a socializace probíhá organizovaně. Takže je třeba, aby každý dodržoval základní pravidla.
 4. Nikdo nekrmí žádného cizího psa. Pamlsky dáváme pouze svému psovi.
 5. Kurzy nejsou časově omezené, Chcete-li přijít na louku, vždy se předem přihlašte. Přihlášení je závazné. Zvažujte svoje přihlášení i s ohledem na předpověď počasí. Já jsem pro Vás a Vaše pejsky k dispozici vždy. V dešti i v jiné nepohodě.
 6. Změny v přihlášení později, než 20 hodin před začátkem, jsou zpoplatněné podle ceníku !!!
 7. Plaťte NEPRODLENĚ PO SETKÁNÍ na účet uvedený v ceníku nebo na úvodní straně. Napište do poznámky VŽDY JMÉNO PSA A DATUM SETKÁNÍ.
 8. Nekrmte psa před setkáním. Dospělé psy tak 8 hodin, štěňata tak 4 hodiny.
 9. Vezměte s sebou do pamlskovníku, ledvinky, taštičky nebo do kapsy pamlsky. Připravte si doma malé kousky. Připravte si vždy různé druhy, různé hodnoty.
 10. Vozte s sebou také hračky pro případ odměňování tímto způsobem
 11. Psa vybavte normálním, pevným obojkem a normálním vodítkem (ne flexi). Máte-li postroj, vezměte ho s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 12. Máte-li stopovací šňůru, vezměte ji s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 13. Máte-li náhubek, vezměte jej s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 14. Vozte s sebou pro psa misku a vodu v lahvi.
 15. Na louce udržujte 100% pořádek. 
 16. Auty parkujte co nejblíže k sobě!!! a to pouze na zpevněném povrchu. Není-li místo kolmo k cestě, zůstaňte na cestě, ale nejezděte koly do trávy.
 17. Hovénko po svém pejskovi na louce zakryjte dostatečným množstvím natrhané trávy, aby jej nikdo nenašlápl a aby se mohlo co nejrychleji rozložit a stát se součástí přírody.
 18. POZOR ! DŮLEŽITÉ ! Respektujte osobní prostor psů. Nepouštějte svého psa ke psům, které spolehlivě neznáte! Nesahejte na psy, které neznáte. Míjejte se s ostatními v dostatečné vzdálenosti! Obzvlášť na parkovišti u aut se zbytečně nezdržujte a nepřekážejte si vzájemně. Pokud Vám někdo překáží, upozorněte ho slušně, ať vám udělá prostor.

SETKÁNÍ jsou hlavně otázkou SOCIALIZACE.

Procházky střídáme s krátkými pracovními úseky tak, aby se naši psíci správně vyladili, potrénovali a užili si kamarády. Trénuje se přivolání, práce s vodítkem, případně potkávání lidí a potkávání dalších psů, podle vašich potřeb. Dodržujeme přestávku, kdy jsou psi umístěni do auta, aby na auto uvykli a aby si odpočinuli od páníčků a páníčci od psů :-D. Je možné se přihlásit jenom na jednu hodinu, ale mnohem užitečnější je, když si uděláte více času.

Podrobnosti lze vyřešit telefonickou dohodou (volejte mi na 604 701 313)