.
.
.

Základní informace, jak se připravit na setkání pejsků na louce v Růžové:

 1. Chystáte se mezi nás poprvé? Zapište se do  formuláře pro nováčky. Podle něj připravuji plán.
 2. Setkávání řízené socializace je vhodné pro všechny pejsky. Malé i velké, štěňátka, dospěláky nebo aktivní důchodce. (Malí psi kvůli počasí obvykle chodí pouze od jara do podzimu. Zimní počasí pro ně nebývá vhodné.)
 3. Ofoťte očkovací průkaz psa a pošlete mi ho. Může použít tlačítko zde pod textem, e-mail, WhatsApp.
 4. Setkávání a socializace probíhá organizovaně. Takže je třeba, aby každý dodržoval základní pravidla.
 5. Nikdo nekrmí žádného cizího psa. Pamlsky dáváme pouze svému psovi.
 6. Kurzy nejsou časově omezené, Chcete-li přijít na louku, vždy se předem přihlašte. Přihlášení je závazné. Zvažujte svoje přihlášení i s ohledem na předpověď počasí. Já jsem pro Vás a Vaše pejsky k dispozici vždy. V dešti i v jiné nepohodě.
 7. Změny v přihlášení později, než 20 hodin před začátkem, jsou zpoplatněné podle ceníku !!!
 8. Plaťte NEPRODLENĚ PO SETKÁNÍ na účet uvedený v ceníku nebo na úvodní straně. Napište do poznámky VŽDY JMÉNO PSA A DATUM SETKÁNÍ.
 9. Nekrmte psa před setkáním. Dospělé psy nejméně 8 hodin, štěňata tak 4 hodiny.
 10. Vezměte s sebou do pamlskovníku, ledvinky, taštičky nebo do kapsy pamlsky. Připravte si doma malé kousky. Připravte si vždy různé druhy, různé hodnoty.
 11. Vozte s sebou také hračky pro případ odměňování tímto způsobem
 12. Psa vybavte normálním, pevným obojkem a normálním vodítkem (ne flexi). Máte-li postroj, vezměte ho s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 13. Máte-li stopovací šňůru, vezměte ji s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 14. Máte-li náhubek, vezměte jej s sebou také (jestli nemáte, nemusíte předem běžet koupit ;-)).
 15. Vozte s sebou pro psa misku a vodu v lahvi.
 16. Na louce udržujte 100% pořádek. Neodhazujte na parkovišti, prosím ani nedopalky cigaret.
 17. Auty parkujte co nejblíže k sobě!!! a to pouze na zpevněném povrchu. Není-li místo kolmo k cestě, zůstaňte na cestě, ale nejezděte koly do trávy.
 18. KAŽDÉ hovénko po svém pejskovi na louce zakryjte dostatečným množstvím natrhané trávy a zašlapte do země, aby jej nikdo nenašlápl a aby se mohlo co nejrychleji rozložit a stát se součástí přírody. (V zimě zaházejte dostatečným množstvím sněhu a zašlapte.)
 19. POZOR ! DŮLEŽITÉ ! Respektujte osobní prostor psů. Nepouštějte svého psa ke psům, které spolehlivě neznáte! Nesahejte na psy, které neznáte. Míjejte se s ostatními v dostatečné vzdálenosti! Obzvlášť na parkovišti u aut se zbytečně nezdržujte a nepřekážejte si vzájemně. Pokud Vám někdo překáží, upozorněte ho slušně, ať vám udělá prostor.

SETKÁNÍ jsou hlavně otázkou SOCIALIZACE.

Procházky střídáme s krátkými pracovními úseky tak, aby se naši psíci správně vyladili, potrénovali a užili si kamarády. Trénuje se přivolání, práce s vodítkem, případně potkávání lidí a potkávání dalších psů, podle vašich potřeb. Dodržujeme přestávku, kdy jsou psi umístěni do auta, aby na auto uvykli a aby si odpočinuli od páníčků a páníčci od psů :-D. Je možné se přihlásit jenom na jednu hodinu, ale mnohem užitečnější je, když si uděláte více času.

Podrobnosti lze vyřešit telefonickou dohodou (volejte mi na 604 701 313) 

Marcela Wichlasová na Firmy.cz