Trochu povídání o mně a mojí civilní práci.

Pejskaření je vlastně moje hobby. A přesto, že na tuto činnost mám vzdělání a živnostenský list, nerada bych se tak živila. Myslím, že moje ceny by potom nemohly vypadat tak, jak vypadají. A bojím se, že bych musela změnit i přístup ke cvičení. Celkově zrychlit a přitvrdit .. no a to samozřejmě nechci. Chci si s vámi a s vašimi pejsky užívat a radovat se ze života a to jenom doplnit o cvičení (hlavně páníčků) :-).

Mojí prací je finanční poradenství. Velmi odlišné, že? Denně se stýkám s lidmi, kteří za mnou chodí do mojí kanceláře, nebo za nimi jezdím do jejich domovů. Denně slýchám a vídám lidské příběhy. Protože moje práce je tak trochu soužití s mými klienty. Soužití v tom směru, že znám všechny rodinné vazby, znám touhy, sny a plány. Znám finanční možnosti, znám strachy a pocity. A z toho všeho sestavím plán spokojené finanční cesty. Plán spoření, půjček, dobrého pojištění, správného účtu. A při tom se mi stále objevují pejskové ;-). Setkávám se s pejsky v rodinách, které navštěvuji. Vytvářím finanční rezervy pro nejbližší (což bývají v neposlední řadě pejskové), umím uzavřít výborné pojištění psů (na veterinární péči), ale také dobrou úrazovku pro majitele psích divochů :-D. Dokážu vaše finance uchránit před nenadálými výdaji za škodu, kterou může pes způsobit (a to i úplně malý :-D). Nejraději vyřizuji dobrou půjčku na bydlení či rekonstrukci a tak pomáhám k novému domovu rodinám (do kterých dříve nebo později také patří nějaký pes (s výběrem pomohu :-))). A po pravdě se mi vždycky pracuje nejlépe tam, kde nějaké to zvířátko bydlí a kde si zvířat váží. Takže by mě těšilo jezdit i k vám, pomáhat vám s výběrem finančních produktů, s pochopením vašich pojistek, s vylepšením vašeho spoření a zlevněním vašich půjček. Takže nakonec to až tak odlišné není, že? :-). Tyto služby jsou zdarma v rámci tzv: klientského servisu. Tak postavte na kávu a volejte :-D.

Co se týká mého přístupu ke psům: vážím si jich a považuji je za plnohodnotné členy domácností, bez rozdílu toho, jak jsou velcí, staří, papíroví nebo útulkoví, zda spí v posteli nebo hlídají dům z venku. Respektuji jejich potřeby a snažím se, aby každý majitel svého psa v první řadě poznal a pochopil. Od toho teprve dál odvíjím směr výchovy a výcviku. Čerpám z přirozeného a běžného psího chování. Dopřávám psům víc, než jsou jenom jejich základní životní potřeby. Dopřávám jim radost. Radost ze společnosti lidí, radost ze společnosti dalších psů, radost ze zvládnutí nových situací, radost z dobře odvedené práce, radost ze hry.... a potom si nesmírně užívám, že to pěkně funguje :-D

PS: krom toho umím vyrobit i kráásný web :-D