Děkuji, když mi na tuto stránku napíšete svoje zkušenosti z našeho setkávání.
Toto bude do budoucna zdrojem informací o mně a mých dovednostech pro další pejskaře.
Pozor, na Vaše povídání je bohužel jenom omezené místo, které nedokážu ovlivnit :-D. 
(Ale protože se nechystám na komentáře odpovídat, můžete dokončit svoje povídání jako odpověď příspěvku.)
 
 

recenze

Titulek: Plesnivka Orianka Vložil: Terka Válová Datum: 29.02.2020

Marcelku jsem poznala na veterině, kde jsem byla v roli veterinární sestry, už tam jsem si říkala, že je to fajn človíček a se psy to opravdu umí a rozumí jim. Když jsem si pořídila své první stěně australského ovčáka odmala jsem ji socializovala a absolvovala školku pro štěňata, když z ní vyrostla, řekla jsem si a co dál?
Tak jsem zkusila Marcelku, už první setkání bylo skvělé, na louce panuje přátelská atmosféra jak u lidí, tak u psů. Oriana je milující pes, miluje každého, je jedno jestli je to člověk, pes, kůň, kočka atd

Titulek: Zrzky Vložil: Ivana Datum: 28.02.2020

Marcelku nám doporučil vet,když jsem u něj brečela,žeTara štěká na psy a vlastně na všechno a všechny.Naučila mě vše co o psech vím.Se vším mi ráda poradila.Diky ní jsem tam,kde jsem.Diky ní jsou holky fakt poslusné,hodné zrzky,které vyjdou opravdu s každým.No...jen to štěkání,kvůli kterému jsme tam začaly jezdit....to nám nějak zůstalo :-( Strávily jsme na louce 6 úžasných let.Bylo to pro nás to nej obdobi.Poznaly jsme tam spoustu úžasných kamošů,kteří nás měli rádi takové,jaké jsme...prostě štěkny.Nikdy nám nikdo nedal najevo,že bychom byly něco méně...jen uřvaný jezevčíci

Titulek: Zázrak jménem Marcelka Vložil: Jindřiška a NIco Datum: 23.01.2020

Na veterině jsem dostala kontakt na cvičák v Hor. Oldřichově a na Marcelku.. Vzhledem k tomu, že v Oldřichově bydlím, jsem se rozhodla, že budem chodit tam. A jen tak ze zvědavosti jsem zavolala Marcelce, dlouhý rozhovor mě nahlodal, že jsem o tom začala přemýšlet. Cvičák hrůza, jedno přivolání a než se všichni vystřídali, moje milované štěndo spokojeně spalo. Věděla jsem, že to na Louku stihnu, vyrazili jsme do Růžové. To bylo to nejlepší co jsem mohla udělat Jezdíme tam víc jak čtyři roky a to, co naučila Marcelka nejdřív mě a pak mojí lásku Nica, žádnej cvičák nenaučí. .

Titulek: Pes přítel člověka Vložil: Vokůrková Jana Datum: 20.01.2020

Už to bude rok co se scházíme s Marcelkou a ostatními pejsky a jejich páníčky. Přestěhovali jsme se do Růžové a náš pejsek to nesl těžce a doma začal vše ničit a jeho chování bylo hrozné,byl zlý ,jak na lidi tak na psy. O Marcelce jsme se dozvěděli z doporučení od kolegyně z práce. Začali jsme chodit na psí setkávání. Nejdříve jsem z toho měla strach,jak ta naše lumpice to zvládne a zda nám Marcelka bude schopná pomocí. Marcelka mě překvapila svým úžasným přístupem k pejskům a zkušenostmi, které za celý život získala a snaží se předat je i nám,abychom svým pejskům dokázali porozumět a byli jsme spokojeni my i naši psí přátelé. Již po 3 měsících velké zlepšení ,vždy se mohu na Marcelku obrátit ,vždy pomůže, poradí. Zkrátka to s pejsky umí,je přátelská a přímá.
Nám Marcelka moc pomohla, a dál pomáhá, chodíme na setkávání i nadále,vždy se těšíme .

Titulek: Benik Vložil: Gabča a Lukáš Datum: 19.01.2020

Na louku jsme přišli poprvé 2 mésíce zpátky. Náš pejsek neuměl přivolání a měl mě a přítele na ,,háku". Moc jsme si od louky neslibovali a mysleli, že jde vážně jen o procházky, ale opak je pravdou. Marcelka nám ukázala jak na něj. Po 2 měsících jsme udělali obrovský skok, od přivolání až po nástup do auta. Děkujeme moc Marcele za její rady a její přístup. Ikdyž nám to čas moc nedovoluje chceme chodit co nejčastěji. Jelikož se pokaždé těšíme my i náš Beník. Proto všem vřele doporučuji setkáni na louce, které vede naše úžasná ,,šefová" s jejími užasnými schopnosti a láskou k našim čtyřnohým miláčkům.

Titulek: Rex N. Vložil: Ilona N. Datum: 19.01.2020

Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji služby Marcely W. Její přístup při řešení problémů s vašimi psími parťáky je vstřícný a profesionální. Mně osobně pomohla vrátit do normálního psího života původním majitelem týraného a zanedbaného německého ovčáka. Jeho převýchova se vždy obešla bez trestů, Marcela vychovává pouze metodou pozitivní motivace. Každý, kdo má problém a chce zapracovat na zkvalitnění života se svým psem by si měl ale uvědomit, že úspěch je hlavně o velké trpělivosti a dodržování dobře míněných rad Marcely, která má léta prověřenou praxi s pejsky všech ras.

Přidat nový příspěvek

 
kontakt: Marcela Wichlasová, mob: +420 604 701 313, tel: +420 412 553 168, e-mail: pejskowe@seznam.cz, IČ: 61560502

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.